Srovnávač cestovního pojištení magazínu e-Průvodce

Proč být pojištěn a proč se pojistit on-line?

pozor Ani v rámci EU vám zákonné pojištění nebude stačit na pokrytí léčebných výloh.

vyhoda Výhodou on-line pojištění je rychlost uzavření a hlavně slevy 10 až 25% z ceny.

online_dokumenty Při on-line pojištění veškeré dokumenty obdržíte emailem, doklad i kartičky.

 Vítejte na stránce cestovní pojištění magazínu e-Průvodce

Cestovní pojištění by mělo být nedílnou součástí výbavy každého cestovatele

Hodnocení pojišťoven

Magazín e-Průvodce hodnotí

Čím víc hvězd tím lépe

010 a  010 a  010 a

Palec za skvělé služby

006

Oblíbená pojišťovna

016

Ve srovnávači e-Průvodce

031 a

  Naše subjektivní hodnocení a doporučení jednotlivých pojišťoven a to pomocí doporučujících ikonek.

Porovnat

Kooperativa

První komerční pojišťovna polistopadové revoluce, která v České republice působí od roku 1991. Druhá největší pojišťovna v naší zemi je součástí větší pojišťovací skupiny pro střední a východní Evropu s názvem Vienna Insurance Group. Kooperativa nabízí známé cestovní pojištění Kolumbus v několika variantách a kombinační pojištění Kolumbus Abonent pro klienty, kteří mimo dovolenou cestují do zahraničí také na služební cesty. Pojišťovna nabízí v rámci cestovního pojištění také asistenční služby.

Porovnat

Slavia

Založení pojišťovny Slavia se datuje již v roce 1868, pojišťovna byla ale státem znárodněna a jejího komerčního obnovení jsme se dočkali až v devadesátých letech. Od té doby Slavia získala mnohá ocenění a vybudovala si poměrně velkou klientelu. Cestovní pojištění od Slavie lze sjednat ve třech variantách, jedná se o cestovní pojištění SVĚT určené ke kratším zahraničním cestám a pojistit lze i zvířata. Naproti tomu pojištění TURISTA, je určeno k delším zahraničním výjezdům, vyjma rizikových sportů a poslední pojištění PROFESIONÁL je určeno i pro pracovní cesty a náročné sporty.

Porovnat

Hasičská

Hasičská vzájemná pojišťovna patří k nejstarším Českým pojišťovnám, byla založena v Brně a to již roku 1900. Na náš trh se aktivně vrátila v roce 1992, o což se postaralo sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Cestovní pojištění od Hasičské vzájemné pojišťovny je kompletní balíček, v němž klient dostává pojištění léčebných výloh, pojištění zavazadel, odpovědnosti a pojištění úrazu, kde navíc v ceně dostává i pojištění pro případ převozu ostatků. Pojišťovna nabízí i asistenční službu.

Porovnat

Evropská

Evropská pojišťovna známá pod zkratkou ERV je jediná pojišťovna která se specializuje jen a pouze na cestovní pojištění. Tento fakt je na produktech této pojišťovny opravdu znát a ne jen proto získala pojišťovna ERV již po osmé za sebou cenu za nejlepší pojištění v oboru cestovní ruch. Cestovní pojištění od ERV poskytuje například nejlepší asistenční službu Euro-Center, kde se dočkáte například i konzultací se svým lékařem, atd. Nejlepší cestovní pojištění s rychlou likvidací škod a perfektním celoročním pojištěním Multitrip, kde lze pojistit každého člena rodiny a ten pak může cestovat i sám jak často jen potřebuje a není tedy omezen cestování v doprovodu celé rodiny.

Porovnat

ČPP

Další člen skupiny Vienna Insurance Group působící v České republice od roku 1995 nese název Česká podnikatelská pojišťovna. EUROPOJIŠTĚNÍ, je produkt pro turistické i pracovní cesty do zahraničí a je určen jak jednotlivcům, tak i rodinám a skupinám cestovatelů. Pojištění zahrnuje zejména pojištění léčebných výloh, zavazadel, pojištění storna zájezdu, ale také pojištění léčebných výloh na veterinární léčbu zvířat, která s vámi cestují, velmi vhodné pro cestovatele, kteří berou na dovolenou i svého psa, či kočku.

Porovnat

ČSOB

Naše neuniverzálnější pojišťovna, která na Českém trhu působí od roku 1994, kdy ovšem působila pod názvem Chmelařská vzájemná pojišťovna, až v roce 1998 se z ní po vstupu strategického partnera stala ČSOB pojišťovna. ČSOB nabízí cestovní pojištění ve variantě ATLAS, které kryje léčebné výlohy, pojistí ztrátu nebo zničení zavazadel. U ČSOB je možno sjednat i cestovní kartu, se kterou můžete celoročně vyjíždět na pracovní i turistické cesty do zahraničí. Velmi zajímavým produktem je cestovní pojištění RODINA, které zaujme velmi dobrou cenou i pro vícečetné rodiny.

Porovnat

Allianz

Třetí největší pojišťovna v České republice a člen gigantického holdingu Allianz New Europe, u nás působí od roku 1993. Pojišťovna si u nás vybudovala velkou klientelu a nabízí tak velmi dobrý a hlavně dostupný servis zákazníkům. V oblasti cestovního pojištění nabízí Allianz pojištění léčebných výloh, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti za škodu či pojištění storna zájezdu. Pojistit se tak dá storno celé dovolené, nebo jen storno letenky, či ubytování.

Porovnat

Uniqa

Uniqa pojišťovna je na českém trhu od roku 1993 a patří pod křídla největší Rakouské pojišťovací skupiny Versicherungs-Holding, v současnosti je pojišťovna Uniqa jednou ze silných a stabilních pojišťoven které na našem pojišťovacím poli můžete najít. Cestovní pojištění od pojišťovny Uniqa lze sjednat jak pro turistickou, tak pro pracovní cestu. V nabídce najdete jak pojištění pro jednotlivce, tak i rodinné balíčky a pojištění v případě extrémních sportů. U cestovního pojištění od pojišťovny Uniqa je možno také připojistit storno zájezdu. Pokud uzavíráte s Uniqou první smlouvu dostanete při on-line sjednání slevu 10%, pro stálé klienty ovšem pojišťovna nabízí také zajímavý slevový program.

Porovnat

Česká

Naše nejstarší pojišťovna, jejíž historie sahá, až do roku 1827 nabízí svým klientům cestovní pojištění hned v několika variantách. Pojišťovna nabízí celkem 15 balíčků ušitých na míru vašim potřebám, pokud vyrážíte například na lyže, na túru do hor, nebo naopak na pracovní cestu. Klienti, kterým nevyhovuje žádný z připravených balíčků tak můžou sjednat cestovní pojištění Individuál, kde se pojistka sestavuje přesně podle přání klienty a to tak, aby pojištění vyhovovalo všem jeho potřebám.

Porovnat

Triglav

Slovinská pojišťovna Triglav, působí na Českém trhu s pojištěním od roku 2000, jedná se o velmi silnou pojišťovnu patřící do skupiny, které je nejsilnější pojišťovací skupinou pro jihovýchodní Evropu. Cestovní pojištění od pojišťovny Triglav s dobrou asistenční službou lze sjednat pouze on-line. V nabídce je krátkodobé pojištění pro cesty na 7, 12 nebo 30 dnů a pak celoroční pojištění pro turistické a pracovní cesty. Triglav nabízí na on-line sjednání občasné akční slevy 20% z ceny pojištění a nabízí nonstop asistenční službu v českém jazyce ve spolupráci s pojišťovnou AXA.

Porovnat

Generali

Třetí největší pojišťovna světa, která byla založena již v roce 1920. Pojišťovna Generali působila v České republice již před válkou, na náš trh se vrátila v roce 1993. Cestovní pojištění nabízí pojišťovna Generali jak pro tuzemské, tak i zahraniční cesty a to v několika variantách, od rodinného pojištění, přes turistické a služební cesty, ale také skupinové pojištění a pojištění pravidelných cest do zahraničí. Generali nabízí při sjednání on-line slevu až 15% z ceny pojistného.

Porovnat