Německo

Bavorský Cham

pro 13 2015

Bavorské město Cham leží uprostřed nádherného přírodního parku „Naturpark Oberer Bayerischer Wald". Město Cham má v současné době okolo 16 400 obyvatel. Jedná se o okresní město, které se nachází nedaleko České republiky.

Číst dál: Bavorský Cham

Pitoreskní radnice v Bamberku

pro 09 2015

Nejzajímavější stavbou bavorského Bamberku je bezesporu budova Staré radnice, která strmě trčí nad řekou Regnitz. Tato netypická radnice zdobí Bamberk již od 14. století.

Číst dál: Pitoreskní radnice v Bamberku

Nenápadný Feuchtwangen

pro 01 2015

Bavorské město Feuchtwangen se nachází v okrese Ansbach a je přívětivým městečkem, které stojí za to na pár hodin navštívit. V současné době má Feuchtwangen něco málo přes 12 000 obyvatel.

Číst dál: Nenápadný Feuchtwangen

Romantický Neuburg an der Donau

lis 15 2015

Bavorské město Neuburg an der Donau je romantické město, které se může pochlubit především nádherným zámkem, který se hrdě vypíná na vrcholku malého kopce. Neuburg an der Donau leží nedaleko Ingolstadtu a má okolo 28 900 obyvatel.

Číst dál: Romantický Neuburg an der Donau

Krásy města Ingolstadt

lis 14 2015

Bavorské město Ingolstadt leží na řece Dunaj. Ingolstadt má v současné době okolo 123 000 obyvatel. Jedná se o významné německé historické město, které je rovněž vstupní branou do úchvatného přírodního parku Naturpark Altmühltal.

Číst dál: Krásy města Ingolstadt